lat rus eng
Pakalpojumi<<  

Organisma attīrīšana

Mūsu medicīnas centrā tiek veiktas organisma attīrīšanas procedūras pēc individuāli piemeklēta kursa.

 

Viena organisma attīrīšanas procedūra - 55.00 Euro

 

Attīrītā organismā atjaunojas enerģētiskais balanss, kas noved pie atveseļošanās. Un otrādi, ja cilvēks veic ārstēšanos bez ķermeņa attīrīšanas, tad tam ātrāk var sākties slimības saasinājums vai attīstīties jauna slimība. Turklāt organisma attīrīšana spēj aizvietot vairākus ārstēšanas veidus, taču neviens ārstēšanas veids neaizvietos organisma attīrīšanu. Pie tam, visu hronisko un zemās intensitātes procesu aikā, organisma attīrīšana ir vienkārši nepieciešama. Pēc organisma attīrīšanas veikšanas palielinās darbspēja, samazinās noguruma sajūta, paaugstinās vīriešu potence un sieviešu reproduktīvās spējas.

 

Īpaši jāatzīmē, ka neviena kosmētika nedos pietiekami labu efektu, ja organisms būs netīrs, jo āda ir organisma stāvokļa spogulis. Toties, veicot mūsu piedāvātos atveseļošanās kursus, no organisma aktīvi tiek izvadītas uzkrātās kaitīgās vielas un samazinās to padeve no zarnu trakta uz asinīm, samazinās noslogojums galvenajās organisma detoksikācijas sistēmas – aknās, nierēs, plaušās un limfātiskajā sistēmā.

 

Iesakām veikt zarnu trakta attīrīšanu profesionālos apstākļos. Mūsdienīgi, komfortabli, veicinot draudzīgās zarnu trakta mikrofloras atjaunošanu.

 

 Atveseļošanās kursus iesakām veikt ne retāk kā reizi gadā, ņemot vērā īpašus apstākļus, dzīvesveidu, režīmu un ēšanas ieradumus.

Pakalpojumi<<